Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...
 

Peče o vzrostlé stromy

Arboristika

Jedná se o zahradnickou stromů činnost, která se specializuje na komplexní péči o stromy a zeleň. Arborista při své práci provádí zdravotní – léčebné zásahy. I stromy stárnou a ocitají se na hranici své životnosti, proto můžeme procházkami parkem vidět odumřelé větve, nepěstované koruny nebo rozlomená torza kmenů. V dnešní době není jen tak možné nemocný strom pokácet, neoprávněné kácení zakazuje i zákon.

Odborné posouzení

Velmi důležitou částí arboristiky je odborné posouzení zdravotního stavu stromu a jeho statických poměrů. Toto hodnocení probíhá za pomoci vizuálního hodnocení. Během hodnocení se klade důraz na významné defekty v nadzemní části stromu, na provozní bezpečnost, funkční setrvání stromu na daném místě, zdravotní stav. Dále následuje vyhodnocení a rozhodnutí zda strom odpovídá požadavkům a může být ponechán na svém stanovišti.

Péče o strom

Musíme si uvědomit, že i strom stárne a proto je důležité se o něj náležitě postarat. Strom dokáže žít mnohem déle než my a proto během péče o strom musíme myslet v mnohem širším časovém horizontu.

 

Co už je realizováno?

Naše reference

Pokládka trávníku
Pokládka trávníku
Bosá stezka Měšice
Bosá stezka Měšice
Park Měšice
Park Měšice
Zahrada u domu
Zahrada u domu
Realizovali jsme přes stovky zahrad a máme řadu spokojených klientů.
Zákaznická linka
Tel.: +420 604 124 508
Všechny realizace
Kontakt
5.května 249/7b
Měšice 250 64

Telefon: +420 602 124 508
E-mail: info@zahradnicke-sluzby.eu
Napište nám